Kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia na studia zobowiązani są dostarczyć w dniach 14-16 lipca 2022 roku komplet dokumentów do właściwej Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej w celu potwierdzenia chęci studiowania. W przypadku składania dokumentów za pośrednictwem operatora pocztowego bądź kuriera – decydująca jest data dostarczenia dokumentów, a nie data stempla pocztowego czy termin nadania przesyłki.

Kandydaci, którzy znaleźli się na liście rezerwowej i nie zostali zakwalifikowani na żaden kierunek studiów automatycznie biorą udział w uzupełnianiu list zakwalifikowanych. Wyniki uzupełnienia list ogłoszone zostaną 19 lipca 2022 roku.