Rekrutacja na studia I stopnia

Kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia na studia zobowiązani są dostarczyć w dniach 17-23 lipca 2024 roku (z wyłączeniem 21.07) komplet dokumentów do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej właściwej ze względu na wybrany kierunek studiów, w celu potwierdzenia chęci studiowania. W przypadku składania dokumentów za pośrednictwem operatora pocztowego bądź kuriera – decydująca jest data dostarczenia dokumentów, a nie data stempla pocztowego czy termin nadania przesyłki.

Uwaga! Niedostarczenie kompletu dokumentów w wyznaczonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z podjęcia studiów.
Kandydaci, którzy znaleźli się na liście oczekujących i nie zostali zakwalifikowani na żaden kierunek studiów automatycznie biorą udział w uzupełnianiu list zakwalifikowanych. Wyniki uzupełnienia list ogłoszone zostaną 25 lipca 2024 roku.