Nie dostałeś się? MASZ JESZCZE SZANSĘ !!! Złóż podanie o przyjęcie w ramach wolnych miejsc

Podania o przyjęcie w ramach wolnych miejsc mogą złożyć:
  1. kandydaci niezarejestrowani w systemie IRK (należy zarejestrować się w systemie IRK, wgrać zdjęcie, złożyć podanie + komplet dokumentów),
  2. kandydaci zarejestrowaniw systemie IRK, i :
    1. niezapisani na żaden kierunek studiów (należy złożyć: podanie + komplet dokumentów),
    2. niezakwalifikowani do przyjęcia  (należy złożyć: podanie + komplet dokumentów),
    3. chcą wybrać kierunek studiów, na który wcześniej nie aplikowali (należy złożyć: podanie + komplet dokumentów),
Kandydaci ubiegający się o przyjęcie w ramach wolnych miejsc zobowiązani są dostarczyć podanie wraz z kompletem dokumentów w dniach 26-29 lipca 2024 roku w godzinach 8:00-15:00 z wyłączeniem niedzieli.

Wykaz dokumentów dostępny jest na stronie Politechniki Białostockiej.

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie w ramach wolnych miejsc na kierunek, na którym byli objęci postępowaniem rekrutacyjnym z powodu braku opłaty rekrutacyjnej, nie wnoszą dodatkowej opłaty rekrutacyjnej.

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie w ramach wolnych miejsc na kierunek, na którym nie byli objęci postępowaniem rekrutacyjnym wnoszą dodatkową opłatę rekrutacyjną za każdy dodatkowy kierunek studiów.